12.9 C
Birštonas

Iš lenktynių pasitraukęs Evaldas Šiškevičius: „Mūsų sportas nieko neatleidžia“

Ar jau skaitėte?

Lietuvos dviratininkui Evaldui Šiškevičiui nepavyko olimpinio debiuto pažymėti kertant finišo liniją grupinėse lenktynėse.

- Reklama -

Lietuvis iš varžybų pasitraukė dar neįpusėjus 234 km distancijos, prasidėjusios Musašinonomori parke Tokijo prefektūros Čiofu mieste, o jos finišas suplanuotas Fudži kalno papėdėje, garsiojoje lenktynių trasoje, kurioje yra vykusios ir „Formulės 1“ automobilių varžybos.

Lietuvos dviratininkui Evaldui Šiškevičiui nepavyko olimpinio debiuto. Nuotrauka Vytauto Dranginio.

Kepinant karščiui kalnuotoje trasoje iš varžybų traukėsi ir kitų šalių sportininkai – sportininkams pasiekus 138 km žymą jau daugiau nei 20 dalyvių iš 128 startavusiųjų buvo sudėję ginklus.



„Karštis man niekada nepatiko. Geriau kai šalta ar lyja. Šiandien prastai jaučiausi, nežinau, kas atsitiko. Vakar buvau užtikrintas savo jėgomis.

Mūsų sportas nieko neatleidžia. Jei turi blogą dieną, tai iškart pasijaučia. Nebegalėjau normaliai kovoti, tai pajaučiau vos atsisėdęs ant dviračio. Tikėjausi, kad bus geriau, kad reikia įsivažiuoti, bet jau pirmame kalne pajaučiau, kad man šiandien bus sunku. Trasa buvo kalnuota, tiek pakilimų retai būna. Labai sunki trasa.

Prieš varžybas buvau aukštikalnėse, Italijoje, važiavau karštyje. Viskas turėjo būti gerai, bet šiandien man ne karštis sutrukdė, o mano paties savijauta.

- Reklama -

Norėčiau kuo greičiau pamiršti šios dienos nusivylimą“, – starto išvakarėse teigė Lietuvos čempionas 32-ejų E.Šiškevičius, atstovaujantis Prancūzijos komandai „Delko“.

Sekmadienį toje pačioje trasoje, tik trumpesnėje – 137 km distancijoje – lenktyniaus moterys. Tarp jų – ir lietuvė Rasa Leleivytė.

„Trasa labai sunki, daug pakilimų, yra labai ilgas kalnas, kuris man nėra labai palankus. Bet nieko, esu nusiteikusi optimistiškai, kovosiu iš visų jėgų“, – žadėjo R.Leleivytė.

Nuotraukos autorius: Vytautas Dranginis

TOP naujienos

4 lengvi būdai stresui mažinti: padės išvengti daugybės sveikatos problemų

Stresas – dažnas šiuolaikinio žmogaus palydovas, su kuriuo kasdien susiduria milijonai gyventojų. Nuolatinę įtampą gali nulemti daugybė aspektų – darbas, asmeniniai santykiai ir išgyvenimai,...

3 patarimai, kaip valytis žarnyną

Ar kada pagalvojai apie žarnyno valymą? O gal teko išbandyti šį procesą? Žmonės žarnyną valosi įvairiais būdais, tik ar visi jie teisingi? Žmogaus sveikatai...

Naujametinių fejerverkų poveikis gamtai vis dar nėra ištirtas

Spalvotos ir į dangų skrendančios liepsnos – taip senovėje žmonės vadino fejerverkus. Tačiau pastaraisiais metais smarkiai išaugus gamtos ir oro užterštumui, fejerverkai vis dažniau...

Lietingasis ruduo ir vandeniui atsparūs išmanieji įrenginiai: ką reikia žinoti?

Dauguma šiuolaikinių išmaniųjų telefonų ir laikrodžių yra atsparūs drėgmei – gamintojai nurodo, kad daugelis jų gali būti net nardinami po vandeniu. Tačiau technologijų ekspertai...

Lietuvoje praūžė pirmoji koronaviruso banga: ko galime laukti ateityje?

Lietuvoje paskelbus karantiną, gyventojai ėmė šluoti vaistinių lentynas ir į krepšelius dėjo įvairiausius vaistus, maisto papildus ir būtiniausias apsaugos bei higienos priemones. Nemaža dalis šių krepšelių buvo virtualūs – koronaviruso pandemija paspartino e. prekybos...

Aktyvus laisvalaikis „su vėjeliu“: sporto trenerės patarimai

Aktyvus laisvalaikis gamtoje – tai grynas oras, pro ausis švilpiantis vėjas ir visiškai nenuobodi galimybė pajudėti. Tam tinkamų priemonių – riedučių, riedlenčių, dviračių ir kt. – pardavimai šiemet stipriai šoktelėjo į viršų, praneša vienas Lietuvoje...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS